NOWA MAFIA POLSKA

NOWA MAFIA POLSKA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-02-15 21:07:32

mkazminski

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 37
Punktów :   

Nowa rzeczywistość w NMP

Witam chciabym w kilku słowach opisać nową rzeczywistość w rzyciu naszej rodziny. Stało się tak jak się stało połączyły się 2 bardzo silne polskie rodziny NMP i PSE. Niestety przy owym połączeniu nie obyło się bez zgrzytów niedomówień i waśni. Głównym błędem procedury fuzjii obu rodzin był fakt niepoinformowania przez jednego z adminów o podjętej jednoosobowo ze strony NMP decyzjii. Skutkiem tego było odejście m.in Jjolanii Tomyego i Igora co do konkretnych powodów odejścia nie będę się wypowiadał gdyż są mi one po części znane z prywatnej korespondencji której ujawnienia nie rzyczyłyby sobie obie strony. Uważam że jest to bardzo duża strata trudna lub wręcz niemożliwa do powetowania. Głównie dlatego że w/w osoby były jednym z 2 członów założycielskich rodziny uczestniczących w długim procesie formowania się jej ostatecznego kształtu. Chciałbym przypomnieć okoliczności połączenia się silniejszej części Nowej Akademii z NMP odsyłając na forum naszej Akademii. Tym bardziej ubolewam nad faktem odejścia osób z naszej rodziny że sam bardzo mocno lobbowałem za ich przejściem do nas co nie było jak pamiętacie takie oczywiste i naturalne jak by się mogło wydawać . W tym miejscu rozumiem żal który mogą ieć do nas członków rodziny o nieknsultowanie z nimi podejmowanych decyzji o połączeniu. Uważam również że nie można zostawić tego stanu rzeczy tak jak jest. Czuję się osobiście odpowiedzialny za naszą rodzinę i dołoże wszelkich starań aby spowrotem doprowadzić do jej pogodzenia i powrotu do conajmniej poprzedniego stanu osobowego (jeżeli chodzi o członków NMP). Uważam że połączenie rodzin pod względem sumarycznego powiekszenia się siły rodzin było słusznym kierunkiem natomiast forma pozostawia wiele do życzenia. Krokami które zamierzam podjąc w kierunku poprawienia sytuacji bierzącej będzie rozpisanie statutu rodziny określającego skład nowego zarządu, określenie jego funkcji i kompetencji kierunków rozwoju rodziny i określeniem jej celów zasad dyskusji na forum oraz zasad współpracy z rodzinami sojuszniczymi. Kolejnym krokiem będzie zwrócenie się do osób które odeszły w celu namówienia ich do powrotu i współtworzenia nowego statutu gdyż ja postaram się przedstawić jedynie projekt. Kolejnym krokiem będzie rozpisanie demokratycznych wyborów do zarządu rodziny. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi do mojej koncepcji rozwiązana pata w naszej rodzinie to słucham. Pozdrawiam Michał

Offline

 

#2 2008-02-15 21:18:27

MIKEL_CASETTI

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Nowa rzeczywistość w NMP

No ja od siebie moge tylko powiedziec tak, nareszcie ktos sie za to wzioł i zycze powodzenia w dalszej czesci owego projektu. Mysle ze dzieki tej decyji nasza rodzina bedzie wciaz rosnac w siłe i bedzie sie tu nam jeszce lepiej wsporacowało... i uwazam tez ze ta korespondencja powinna trafic do akademi a szczegolnie chodzi mi tu o jjaloanie tomiego a dlatego ze odkad odeszli nie byli tu u nas na forum.. i raczej mysla ze jest nam to jest obojetne ich odejscie co im sie przy okazji umacnia to ze nie bede chcieli do nas wrocic... zycze powodzenia w owym planie i zycze ponownego zebrania sie rodziny w całosc... ps dobry plan mkaminski, działaj dalej

Offline

 

#3 2008-02-15 21:34:59

wotas

Młodszy użytkownik

3288171
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Nowa rzeczywistość w NMP

Jest nas tu paru z MAFI_WLKP i jakos trzymamy sie razem. Poniewaz znam więkość z w/w osobiście pozwole sobie wyrazić opinię, że każde działanie zwiększające siłę grupy: czy to próba werbunku nowych członków czy łączenia z innymi rodzinami jest słuszne.
Co do Zasad Działania Rodziny szczerze jest mi obojetne kto będzie "rządził". Ja zazdroszcze niektórym chęci do działania i podziwiam jak wykazuja inicjatywę.

Offline

 

#4 2008-02-15 22:20:57

geant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 35
Punktów :   

Re: Nowa rzeczywistość w NMP

Ja uwazam że kazdy komu bardzo by przeszkadzało połączenie i uczestniczył aktywnie w życiu rodziny by sie wypowiedział poniewaz wątek o PSE by założony 3 dni przed fuzją a zbytnio nikt z ważniejszych sie nie kwapił do tego aby skomentowac to wszystko bo możliwosc była..... a tak duże połączenie dwóch silnych rodzin nie jest łatwa decyzją i łatwą sprawa do dogadania sie wiec kazda osoba mająca w interesie dobro rodziny powinna sie cieszyc bez względu na to czy sie wypowiedziała na ten temat czy nie bo ogólnie żadnych minusow połaczenia nie ma......


prócz odejścia tomiego jjolani i el_igorra nie zmiernie jestem nie zadowolony ze tak wyszło lecz to oni zadecydowali nie wiem dokładnie z jakiego powodu....

pozdrawiam geant

Offline

 

#5 2008-02-15 22:31:52

przemko16jejo

Użytkownik

8221010
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Nowa rzeczywistość w NMP

taa plusów po za siłą też nie


[img]http://www.gameogre.com/reviewdirectory/upload/The%20Mafia%20Boss.jpg[img]

Offline

 

#6 2008-02-15 23:53:26

geant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 35
Punktów :   

Re: Nowa rzeczywistość w NMP

oj prócz siły jest to ze mamy więcej członków większe szanse na ataki zoorganizowane im wiecej głów tym moze jakies nowsze lepsze pomysły będa jest wiecej plusów

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dblegendarysprites.pun.pl www.seafights.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl www.airrivalspl.pun.pl www.ispk2009.pun.pl