NOWA MAFIA POLSKA

NOWA MAFIA POLSKA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-02-10 11:02:25

geant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 35
Punktów :   

Polish Street Elite

Polish Street Elite proponują nam sojusz ,przejscie do ich rodziny(co nie wchodzi w gre) mam zamiar odpisac że na sojusz sie zgadzamy(gdyż to dosc silna rodzina i raczej wszyscy sa czynnymi graczami co swiadczy mala ilosc osób a dosc wysoka średnia)


i co wy na to żeby zaproponowac im przejscie do naszej famili?

Offline

 

#2 2008-02-10 11:31:14

wacekzory

Młodszy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 14
Punktów :   

Re: Polish Street Elite

sojusz może być
a w kwestji przyłączenia to niema problemu mogą się donas przyłączyć

Offline

 

#3 2008-02-10 13:44:28

Kharias

Młodszy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Polish Street Elite

ja poważnie zastanowiłbym się nad połaczeniem z nimi, zwłaszcza jeżeli mają aktywnych członków co pewnie wzmocniłoby zarówno ich jak i nas, oczywiście część z nich którzy byłiby zasłabi może przejść do akademii.
można zaproponować im jakiś zapis w nazwie albo coś w tym rodzaju.

Offline

 

#4 2008-02-10 14:50:43

geant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 35
Punktów :   

Re: Polish Street Elite

jak narazie to zawarłem z nimi sojusz w opisie rodziny dodałem informacje ze mamy z nimi sojusz


Polish Street Elite

Offline

 

#5 2008-02-10 14:55:55

wacekzory

Młodszy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 14
Punktów :   

Re: Polish Street Elite

i gitara

Offline

 

#6 2008-02-12 18:19:24

geant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 35
Punktów :   

Re: Polish Street Elite

dostałem taką wiadomosc od Polish Street Elite


Witam sojuszniczo rodzinke jak wam idzie mam propozycje moze zeby jeden z was wybral sie do nas dowie sie moze paru ciekawych zeczy na temat atakow moze nawet wspolnych atakow na lepsze od nas rodziny a od nas przeszedl by jeden do was oczywiscie na jakis czas co wy na to ?? Pozdr ALL

co o tym sadzicie ja osobiscie to jestem sceptycznie do tego nastawiony ale niech wszyscy sie opowiedzą na ten temat bo z jednej strony moze i dobry pomysł a z drugiej to taki zdeczko cienki

Offline

 

#7 2008-02-12 18:49:48

MIKEL_CASETTI

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Polish Street Elite

Ja mysle ze oni maja tylko dobre zamiary co do nas, bo nie wierze ze zjebali by tak dobry sojusz jaki maja z nami. Uwazam ze powinnismy sie wymienic ludzmi ale tylko ktos naprawde madry, ktory bedzie umiał tam dobrze zeszpiegowac i wyciagnac jak nawiecej informacji no i oczywiscie powinnismy uszykwac wspolnie jakies perspektywy co do przyszłosci jak np forum-miedzyrodzinny w ktroym własnie były by szykowane wielkie ataki na grubsze ryby. Ale licze na to ze sie wypowie wiecej osob na ten temat...

Offline

 

#8 2008-02-12 20:07:43

Kharias

Młodszy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Polish Street Elite

ja jestem generalnie za połączeniem z nimi, wiadomo że im będzie nas więcej i silniejszych tym lepiej dla wizerunku, co do takiego przechodzenia to wydaje mi się to tylko odwlekaniem w czasie tego co i tak powinno nastąpić wcześniej czy póżniej.
poza tym jak to ma wyglądać ktoś przejdzie i będzie u nas na forum zdawał relacje co u nich słychać, a ich człowiek im, trochę bez sensu.
to jak już to zróbmy na początek wspólne forum jak pisał przedmówca i zobaczymy jak się będzie układać współpraca, oni przecież też głownie pewnie komunikują się przez forum to było by to tak jakbyśmy byli jedną rodziną

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polsriestudia.pun.pl www.vynnth.pun.pl www.112strazpozarna998.pun.pl www.asian-dramas-poland.pun.pl www.roznowoart.pun.pl